جستجو بر اساس:

پاک کردن همه
کمترین: تومان بیشترین: 5,700,000 تومان
0 5700000

موس

مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه
فیلتر براساس ویژگی‌ها

موس Razer Atheris

مناسب برای کاربری روزمره
1,790,000 تومان

موس Razer Basilisk X HyperSpeed

مناسب برای کاربری گینیمگ MMO
5,310,000 تومان

موس Razer DeathAdder V2

با فروش بیش از 10 میلیون Razer DeathAdders، مشهورترین و با جایزه ترین موس بازی در جهان محبوبیت خود را با طراحی ارگونومیک استثنایی خود به دست آورده است. کاملاً برای گرفتن در کف دست مناسب است، همچنین با سبک های مختلف پنجه و نوک انگشت نیز به خوبی سازگار است و کار می کند. Razer DeathAdder V2 به این میراث ادامه می‌دهد و شکل مشخص خود را حفظ می‌کند و در عین حال وزن بیشتری را برای کنترل سریع‌تر برای بهبود گیم‌پلی شما کاهش می‌دهد. فراتر از ارگونومی اداری معمولی، طراحی بهینه‌شده همچنین راحتی بیشتری را برای بازی فراهم می‌کند.
تومان

موس Razer DeathAader V2 Pro - Black

موفق ترین ماوس گیمینگ تمامی دوران Razer DeathAddersبا فروش بیش از 10 میلیون Razer DeathAdder V2 proبرای راحتی بدون محدویدت سیم خود را از دست می دهد.همه از استفاده می کنند. یک ماوس گیمینگ ارگونومیک بی سیم که از طریف آزادی کامل حرکت و کنترل سلطه جدیدی را به ارمغان می آورد.
4,200,000 تومان

موس G Pro X Superlight

با سبک‌ترین و سریع‌ترین موس PRO ما، همه موانع بر سر راه برنده شدن را از بین ببرید. سلاح جدید منتخب برای برترین ورزشکاران حرفه ای ورزش های الکترونیکی جهان.با این موس بسیار سبک تجربه ای متفاوت از طراحی نوین را تجربه خواهید کرد.
4,900,000 تومان

موس G305 Lightspeed

G305 یک ماوس LIGHTSPEED گیمینگ بی‌سیم است که برای عملکرد جدی با آخرین نوآوری‌های فناوری با قیمتی مقرون به صرفه طراحی شده است. HERO یک حسگر نوری جدید و انقلابی است که توسط Logitech G طراحی شده است تا عملکردی پیشرو در کلاس و تا 10 برابر راندمان انرژی (در مقایسه با نسل قبلی) ارائه دهد.
تومان