چرا Battlebox

چرا بتل باکس

بتل باکس هستیم قدرت گرفته از pcmod یک تیم 12+1 نفره ، در زمینه کامپیوتر،طراحی صنعتی،معماری و گرافیک تحصیل کرده ایم ، از سال 84 به مدت 14 سال بصورت حرفه ای در بازار کامپیوتر بوده ایم،9 سال است پی سی ماد را تاسیس کرده ایم ، 5 سال پیش اولین مدیای ویدئویی سخت افزاری و گیمینگ ایران را ساخته ایم در زمینه طراحی و ساخت سیستم های گیمینگ و رندرینگ بهترینیم و با کمپانی های بزرگی همچون NVIDIA,MSI,ASUS,AUROS,COOLER MASTER,GREEN… همکاری داشته ایم.

مشاوره حرفه ای برای خرید آگاهانه :

متخصصین ما همواره در تلاش هستند تا خریداران را متناسب با نوع کاربری ، رنگبندی ، نوع طرح و میزان بودجه راهنمایی کنند تا کامپیوتر رویایی خود را بسازند و از تحقق رویاهای خود لذت ببرند. خاص بودن با بتل باکس: نکته اصلی که مجموعه بتل باکس را با دبگر همکاران در فروش سیستم متمایز میکند انتخاب سیستم با ابزارات مادینگ و طراحی اختصاصی به دلخواه مشتری می باشد تا در کنار خرید سیستم با بهترین قیمت ،تجربه خرید متفاوت و دلپذیری را داشته باشند.

چکیده فعالیت مجموعه بتل باکس:

 - فروش کامپیوترهای آماده با قیمت استثنایی

 -اولین گروه مادینگ حرفه ای کامپیوتر

 - اولین رسانه تصویری تخصصی با محوریت آموزش سخت افزار گیمینگ و رندرینگ، بررسی ، سرگرمی

 - اولین ارائه دهنده سیستم کاستوم واتر کولینگ در ایران

 - تنها تولید کننده کابل افزاینده ی اسلیو شده در ایران با بهترین کیفیت

 - تنها تولید کننده لوازم مادینگ کیس با بالاترین استاندارد

اما چه سیستمی سیستم بتل باکس است؟ :

سیستمی که حتماً براساس احساس,نیاز و بودجه مشتری شخصی سازی شده است. سیستمی که در آن از بهترین قطعات استفاده شده است سیستمی که توسط یک متخصص دلسوز قطعات با صبر و دقتی بی نظیر در کنار هم قرار گرفته است سیستمی که در آن به دمای سیستم توجه ویژه ای داده می شود. سیستمی است که با توجه به نوع چیدمان قطعات بهترین کارایی را دارد.